Jak wystrzegać się ciąży?

Nie mogąc – zgodnie z zasadami planowania rodziny – pozwolić sobie aktualnie na dziecko z bardzo wielu przyczyn (np. zbyt niskie zarobki rodziców, perspektywa matury już za dwa lata, niezdecydowanie, którą z pięciu dziewczyn aktualnie wchodzących w grę uszczęśliwić itd.), postępujemy jak następuje: Czując niemożliwy do opanowania pociąg do dziewczyny, z którą właśnie spotkaliśmy się w kawiarni albo na basenie, i równocześnie widząc, że pociąg ten ją zainteresował, prosimy dziewczynę o adres.

Jeśli zapyta, po co nam ten adres, mówimy, że może nam go dać bez obawy, ponieważ jako dobrze wychowani nigdy nie przychodzimy z wizytą bez uprzedzenia. Gdyby nadal dziewczyna wzdragała się przed podaniem nam adresu, tłumacząc się, że mieszka z rodzicami, mówimy: „Tym lepiej, poznanie twoich rodziców może być dla mnie jedynie przyjemnością”.

W ten sposób ostatecznie przekonując dziewczynę o czystości naszych intencji, otrzymujemy od niej adres, z którego robimy natychmiastowy użytek. W domu lub w miejscu pracy (zwłaszcza kiedy już jesteśmy żonaci) ręcznie lub na maszynie piszemy do dziewczyny list następującej treści:

Dodaj Komentarz

O sobie
Witaj! Założyłem tego bloga po to, by móc dzielić się zdobytą wiedzą, którą zgromadziłem przez 15 lat. Porady zawarte w formie artykułów służą jedynie w celach informacyjnych. Nie ponoszę odpowiedzialności za skutki uboczne. Dlatego najlepiej wszystko konsultować z lekarzem. W wolnych czasie jak nie zagłębiam się w medycynie dużo zwiedzam :)
Kategorie